لطفاً چند لحظه صبر نمایید ...

طرز تهیه شیر موز متفاوت، با مغزیجات آجیل

بیماری های شایع در این زمینه که براثر کمبود و فقر مواد معدنی مثل آهن در بدن ایجاد می شود، کم خونی است که در پی آن، فرد، مبتلا به ضعف، خستگی، سرگیجه، بی حالی، خواب آلودگی و... می شود. بنابراین افرادی که اغلب در معرض کمبود املاح بدن هستند، بهتر است از مواد مغذی مصرف نمایند تا از بیماری های ناشی از کمبود آن ها در امان بمانند. مغزیجات موجود در آجیل، یکی از مهمترین مواد خوراکی محسوب می شود که در این زمینه نقش مفیدی را ایفا می نماید. اما متاسفانه اغلب افراد به ویژه کودکان، از خوردن مغزیجات آجیل اجتناب می کنند! پیشنهاد ما به چنین افرادی، استفاده از معجون های مقوی است که از ترکیب مغزیات آجیل تهیه می گردند.(جهت خرید آنلاین آجیل کلیک کنید) اکنون قصد داریم با انتشار این مقاله، اطلاعاتی در زمینه ی آموزش یک شیر موز متفاوت با مغزیجات آجیل در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم. پس جهت فراگیری این آموزش شگفت انگیز، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:


مواد لازم برای تهیه شیرموز مغزیجات:


موز: 1 عدد
عسل: 1 یا 2 قاشق غذاخوری
شیر: یک لیوان 300 سی سی
پودر پسته: 2 قاشق غذاخوری
پودر گردو: 2 قاشق غذاخوری
پودر کنجد: 1 قاشق غذاخوری


مراحل تهیه ی معجون مغزیجات:


1) ابتدا پودر مغزیجات را ترکیب نمائید.
2) سپس پودر کنجد را به آن ها اضافه کنید و به خوبی ترکیب کنید.
3) در مرحله بعد شیر را به همراه موز های خورد شده درون مخلوط کن بریزد و حدود 5 دقیقه ترکیب نمائید.
4) پودر مغزیجات ترکیبی را به شیر موز اضافه نمائید و حدود 10 دقیقه با دور تند دستگاه، آن هارا مخلوط نمائید تا مایعی یک دست حاصل شود.
5) در نهایت عسل را براساس سلیقه ی خود نسبت به شیرین زیاد یا کم شیر موز خود، به مواد ترکیبی اضافه کنید و هم بزنید.


نکته:
لازم است بدانید استفاده از پودر مغزیجات بیشتری امکان پذیر است؛ بنابراین در صورتی که علاقه مند به مغزیجات بیشتری هستید، میتوانید به شیر موز خود اضافه نمائید.


کلام آخر:


مصرف این شیرموز متفاوت میتواند تاثیر بسزایی در تامین املاح لازم بدن افراد داشته باشد؛ بنابراین مصرف آن به تمامی افراد به ویژه کودکان و سالمندان که بیشتر در معرض فقر املاحی هستند، توصیه می گردد. بهتر است برای خرید مغزیجات آجیل از نوع مرغوب و درجه یک، به فروشگاه های معتبر در سراسر کشور مراجعه نمائید تا از بهترین آن ها بهره مند شوید. همچنین میتوانید از خرید اینترنتی وبسایت های معتبر همچون آجیل و خشکبار عابدینی اقدام به خرید اینترنتی آجیل یا خرید اینترنتی خشکبار نمائید و از نوع با کیفیت آن ها بهره مند شوید. هدف ما از تهیه ی مقاله فوق، قرار دادن اطلاعاتی در زمینه ی آموزش یک شیر موز متفاوت با مغزیجات آجیل بود؛ امیدواریم که با مطالعه ی آن ها اطلاعات مفیدی را به دست آورده و مورد استقبال شما کاربران گرامی واقع شده باشد. خواهشمندیم نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه ی مقالات انتشار یافته از وبسایت آجیل و خشکبار عابدینی در اختیار ما قرار دهید تا با استفاده از آن ها، خدمات بهتر با کیفیت بالاتر عرصه نمائیم.


پیشنهاد میکنیم از مقاله طرز تهیه معجون خشکبار دیدن کنید.
 

خرید آجیل

 

 

خرید خشکبار